סשן עם המלכה … חלק 2

ראשית כל לפני שאני משתף אותכם בסישין הנפלא שחוויתי ביום שני אני חייב לציין ששום דבר שאני כותב לא בא בשמה של מלכתי וזה ממש לא פרסומת סמוייה, ואפילו למלכה חן אין אינטרנט כדי לראות או להשפיע.
אני כותב כי פשוט היה לי חשוב לשתף אותכם בסישין שממש נהנתי.
אז ככה ביום שני שלחתי sms למלכה חן וכתבתי לה אם בא לא לשחזר את הסישין החלומי מהפעם האחרונה + תוספות שאני מעוניין? היא השיבה לי שהיא תשמח וקבענו לצוהורים.
כשהגעתי היא פתחה לי את הדלת בדיוק כמו שביקשתי
היא היתה ערומה כשרק לגופה החטוב כרוך הדילדו וכשהיא נועלת את המגפים השחורות הארוכות ומתחתן הגרביוני רשת, ושיערה אסוף לקוקו.
באותו רגע החסרתי פעימה.
היא ישר תפסה באוזני והובילה אותי לחדר וציוותה עלי להתפשט מהר.
לאחר שהתפשטתי היא העמידה אותי לקיר כשהפנים שלי לקיר
היא קשרה את עני עם מטפחת משי וקשרה את ידי לקיר ואת איבר מיני קשרה עם הבצים ומשכה אותם אחורה וקשרה את יתרת החבל מסביב לגופי.היא החלה בסידרת הצלפות קלות וליטופים, ותפיסת הפיטמות .
לאחר מס' דקות היא התירה את ידי מהקיר וציוותה עלי לשכב במיטה על הבטן .
ואז היא קשרה את ידי מאחור ואת רגלי צמודות למיטה כך שלמעשה לא יכולתי לזוז.
ואז היא ניגשה לשולחן ושמעתי אותה שמה כפפת גומי היא שימנה אותה ומיד דחפה לי אצבע ואחרי שניה 2 אצבעות ומיד 3 אצבעות ואמרה בקול הסקסי שלה "אני הולכת לזיין אותך זונה שלי" ומיד הרגשתי את הדילדו שלה נכנס ההרגשה היתה מדהימה כשהיא שוכבת עלי וגונחת ואז אחרי מס' דקות אני שומע אותה אומרת " אני הולכת לגומר ככה" וקצב החדירות שלה גבר ואז היא נשכבה עלי כשהפיטמות שלה זקורות נוגעות בגבי, זה היה מדהים. ואז היא קמה מעלי ואמרה "היום אני ינסה לפתוח לך את החור ליותר גדול" והיא חזרה עם דילדו יותר גדול וחדרה אלי אני הרגשתי שהתחת שלי בוער לאחר כמה רגעים התחננתי שהיא תפסיק. ואז היא הפסיקה קמה מעלי וציוותה שאני יפנק אותה במסג',
ואז היא קמה מעלי ושוב שמה כפפת גומי ושימנה אותה היא ציוותה עלי לשכב על הגב ולהרים את הרגלים ואז היא הרימה לי את הרגלים מעל הראש ויד אחת בתוך התחת שלי ויד שניה על הזין שלי .
אני הייתי במצב של היי מדהים ואז היא ניגבה אותי והלכתי להתקלח ואח"כ ישבנו לשיחה נפלאה וכשיצאתי הודתי לה והיא אמרה "אני זו שצריכה להודות לך היה מדהים" יצאתי ממנה עם חיוך מאוזן לאוזן (ועד עכשיו כשאני חושב על זה אני מחייך)
כתבה זו פורסמה במקור בנושא: סישין עם המלכה חן חלק 2 שנכתב ע"י מור לחץ לפוסט המקורי